Reklama z infolinia.com

Oferujemy wszechstronną i skuteczną reklamę w gazecie Monitor, Informatorze Polinjinym, a także Internecie.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz propozycje innej formy reklamy, skontaktuj się z nami. Wyślij wiadomość e-mail na adres monitor@infolinia.com albo zadzwoń na numer (773) 205-0303.Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Wpis do Katalogu Firm Informatora Polonijnego - Chicago

Warunkiem koniecznym do bezpłatnego umieszczenia Twojej firmy w Internetowym Katalogu Firm Informatora Polonijnego jest wykupienie reklamy w wydaniu książkowym Informatora Polonijnego. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 773-545-4930 lub wysyłając email reklama@polishphonebooks.com

Reprezentant Informatora Polonijnego skontaktuje się z wpisaną osobą kontaktową w celu weryfikacji danych oraz przedstawienia pełnej oferty serwisu, oraz warunków wykupienia reklamy w wydaniu książkowym Informatora Polonijnego.

Przyjmowane są wpisy Firm gdziekolwiek znajdują się na świecie. Dzięki temu jest największym źródłem informacji o biznesach nie tylko w Chicago, Illinois, USA ale także na świecie. Witamy firmy z Polski. Chętnie zamieszczamy informacje o firmach, które gotowe są służyć Polonii i Amerykanom odwiedzającym Polskę. Dzięki Informatorowi Polonijnemu można nawiązać współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami w USA, a także inwestować w Polsce. Informator Polonijny jest wielonakładowym wydawnictwem docierającym do kilkuset tysięcznej rzeszy Polaków mieszkających w USA – głównie w Chicago i okolicach. Reklama na jego łamach jest skuteczna i opłacalna.

Zastrzegamy sobie prawo do nie umieszczenia wpisanej informacji o firmie w Katalogu Firm bez podania powodów.

Promocja Firmy

Wpis promowanej firmy pojawia sie na początku wyników wyszukiwania, jest wyróżniony, tekstowa informacja o firmie wyświetlana jest na stronach serwisu infolinia.com po prawej stronie.

Banery reklamowe na stronach infolinia.com

Banery graficzne (GIF, JPEG lub Flash) umieszczane są na górze stron infolinia.com, w tekstach artykułów, w pionowej przestrzeni po stronie prawej. Wyświetlany w rotacji z innymi banerami, link do dowolnej strony w Internecie, link do Wizytówki danej firmy, możliwość dotarcia do każdego gościa infolina.com. Baner przygotowany przez reklamodawcę lub przez infolinia.com za dodatkową opłatą.

Banery w systemie AdTaily

Reklamy AdTaily to kwadratowe, graficzne bannery o wymiarach 125 na 125 pikseli umieszczone na niektórych stronach infolinia.com. Kliknięcie w banner powoduje przejście na stronę o adresie podanym przez Reklamodawcę. Miejsce, w którym wyświetlają się reklamy to Widget AdTaily. Na jednej stronie może znajdować się jeden Widget AdTaily, a w nim maksymalnie 6 kwadratowych bannerów na raz.

Artykuł sponsorowany

Artykuł sponsorowany jest to materiał (tekst, logo, zdjęcia) opisujący daną firmę, usługę lub produkt. Link do artykułu jest umieszczony na stronie głównej, wyróżnia się kolorem spośród innych tytułów.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany reklamą w serwisie infolinia.com, gazecie Monitor - kliknij tutaj albo wyślij wiadomość e-mail na adres monitor@infolinia.com, zadzwoń na numer (773) 205-0303

 

Rozpoczynając reklamę na stronach serwisu infolinia.com zgadzasz się na poniższe warunki serwisu.

Firma korzystająca z usług infolinia.com gwarantuje, że wszystkie dane zwiazane z jej działalnoscią są zgodne z prawdą, a działalność tej firmy jest zgodna z obowiazującym prawem. W wypadku stwierdzenia nieprawdziwości danych, nielegalności działalności firmy, serwis infolinia.com ma prawo zablokować dalsze usługi do czasu wyjaśnienia, lub natychmiastowo zakończyć wszelki serwis i zablokować przyszłe próby używania serwisu.

Firma korzystająca z usług infolinia.com jest w pełni odpowiedzialna za treść reklam, zawartość Wizytówki, w żadnym przypadku infolinia.com nie może być pociągnięte do odpowiedzialności w związku z tymi reklamami.

Wszystkie opłaty wynikające z używania serwisu infolinia.com, powinny być płacone przed lub w momencie zakończenia zapłaconego okresu. Opłaty te wyrażone są w dolarach US. Serwis infolinia.com zastrzega sobie prawo do zmiany opłat, firma reklamująca się będzie o tym poinformowana na 14 dni przed planowaną zmianą, a zmiana może wejść w życie dopiero w momencie płatności za następny okres serwisu. Po upłynięciu okresu serwisu zapłaconego przez firmę reklamującą się, serwis infolinia.com zostaje zawieszony dla tej firmy. Po 7 dniach od momentu upłynięcia okresu serwisu materiały zwiazane z firmą reklamujacą się mogą zostać usunięte z serwerów infolinia.com. Firma korzystająca z usług serwisu infolinia.com ma prawo zrezygnować z usług w dowolnie wybranym przez siebie terminie, jednakże opłaty za pozostały, zapłacony okres serwisu nie zostaną zrefundowane. Wygaśnięcie serwisu dla danej firmy następuje wraz z zakończeniem zapłaconego okresu serwisu.

FaceBook
Copyright Monitor Publishing Inc. Materiały prezentowane na tej stronie pochodzą z serwisu www.infolinia.com. Monitor Publishing Inc. nie ponosi odpowiedzialności za treść prezentowanej informacji.